Všude, kam se podíváme, je to nějaký podnikatelský úvěr nebo úvěr pro velké firmy, ale jak si má poradit malý soukromník, když se hned v těchto směrech neumí zorientovat?
Každý úvěr pro podnikatele se vztahuje v podstatě i na živnostníky. Jakmile máte identifikační číslo a „podnikáte“, i přesto, že jste jenom malý živnostník, můžete si půjčit peníze formou podnikatelského úvěru. A jaký to má háček? V podstatě to nemusí mít žádný háček, když dokážete splácet a peníze použijete v rámci podnikání. To jsou základní podmínky, které musíte splnit. Vyřízení je poměrně jednoduché a velice rychlé. Schválení může proběhnout i do 24 hodin.
Jakmile si vyberete úvěr s ručením nemovitosti, tak je jasné, že se jedná o hypotéku osvč https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu-podnikatelsky-uver/.
Pokud tedy potřebujete peníze pro své podnikání a jste firma, podnikatel nebo právě živnostník, tak si můžete půjčit formou podnikatelského úvěru. Nejnižší úrokovou sazbu získáte stále ještě s hypotékou, proto je pro mnohé podnikatele prioritní volbou. Ručíte nemovitostí jako je dům, byt nebo pozemek a z hodnoty této nemovitosti získáte určitá procenta.
Kolik můžete získat? Až 70% z odhadu.
Na jak dlouhou dobu? Doba splatnosti se dá nastavit různě, nejdéle až na 30 let.
Kolik můžu získat? Vše závisí na hodnotě nemovitosti. Čím dražší bude nemovitost, tím více můžete získat. Obecně se udává částka od padesáti tisíc korun, až třeba po sto milionů.
Jestliže jste osoba samostatně výdělečně činná, tak jistě máte obavy, zdali svými výdělky na úvěr vůbec dosáhnete. Pokud vás už v bance odmítli, tak máte zřejmě tyto obavy oprávněné, avšak s nebankovní společností nemusíte mít strach. Vaše výdělky ani například daňové přiznání na konci roku pro ně není prioritní. Takže mohou půjčit i lidem s nízkým nebo nulovým daňovým přiznáním. Důležité je, abyste dokázali splácet. Půjčit proto klidně mohou i lidem se záznamem v registru dlužníků.